Ankara Hava Alanı Shuttle Transferi 

Ankara Esenboğa havalimanı şehir merkezine 30 km uzaklıkta olup, yaklaşık ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak 30 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. Ankara Şehir içi trafiğinin yoğun olduğu zamanlarda şoförlerimiz çevre yolunu veya alternatif güzergahları kullanarak istenilen bölgeye havaalanı transfer hizmetini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirirler. Havaalanı transferi Ankara Esenboğa havaalanı –Şehir transferi ya da Şehir – Ankara Esenboğa havaalanı transfer'i şeklinde istenilen yönde transfer hizmeti sunulmaktadır. Havaalanı transfer i 1 kişiden istenilen sayıda kişi sayısı için gerçekleştirilebilir. Transfer için size uygun olan aracı binekten otobüse kadar Ankara Transfer Hizmetleri araç parkından seçerek havaalanı transfer rezervasyonunuzu yaptırmanız yeterlidir.

Müşterilerimize ulaşımlarını en ayrıcalıklı hale getirmeyi amaç edinerek, bu doğrultuda gelebilecek her türlü taşıma organizasyonları için yeterli donanıma sahip durumdayız. Bu amaç doğrultusunda araç filomuzu her geçen gün genişleterek, mevcut araçlarımızı da en konforlu hale getiriyoruz.

Dilerseniz binek araç sınıfından, dilerseniz de vip minibüslerimizle transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Daha büyük gruplar için özel midibüsler veya otobüslerimiz de istediğiniz zaman hizmetinizdedir.

Havalimanı transfer hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için 0312 439 86 66 No’lu telefonu arayabilir veya info@adayazfilokiralama.com adresinden ulaşabilirsiniz.