ANKARA UZUN DÖNEM FİLO ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Uzun dönem araç kiralama ile hayalinizdeki aracın uzun süre sahibi olabilirsiniz. Adayaz Filo Kiralama uzun dönem araç kiralama otoritesi altında araç kiralamak isteyen müşterilere kolaylıklar ve avantajlar sunar. Müşterilerimiz için daima yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ve daha fazla seçenek alternatifi ile araç kiralamayı hedeflemekteyiz. Uzun dönem araç kiralama hizmetlerimizde tüketici odaklı düşünür ve buna uygun çözümler üretmeye çalışmaktayız. Sorunlardan kaçmayarak onları olduğu gibi kabul ederek çözmeye çalışıyoruz…

Araç ile ilgili işlerin planlandığı gibi zamanında, doğru ve rasyonel biçimde yapılmasını sağlamaktayız. Uzun dönem araç kiralama sizlerin araç kiralama işlemlerine daima olumlu yaklaşmaktayız. Uzun dönem araç kiralamak araç satın almaktan daha karlıdır. İşlemlerinizi her nerede olursanız olun araç kiralamak için internet üzerinden ve telefon üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama ile işlemlerinizi  ve sözleşmelerinizi resmi olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Ankara filo kiralama hizmetleri olarak, hayalinizde ki araç filonuzu bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizlere en ekonomik ve lüks sınıf araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Ankara ticari uzun araç kiralama sektöründe frigofirik – soğutucu araçlar ve diğer ticari araçlar ile sizlere daha iyi hizmet vermek için sektördeyiz.

Uzun Dönem Filo Kiralama hizmetlerinden yararlanan müşteriler zamandan tasarruf ederek, iş motivasyon verimsizliğine bağlı maddi kayıpları yaşamamaktadırlar. Yapılan bir araştırmaya göre uzun dönem filo kiralama sistemine dahil olan araç sayısının 2016 yılında 300, devamındaki 5 yıl içerisinde de 1000  adedi geçeceği öngörülmektedir.

Sektörün verilerine göz atıldığında kısa zamanda çok hızlı bir büyüme olduğu görülmektedir. Uzun dönem filo kiralama bir başka deyişle operasyonel filo kiralama olarak da adlandırılır. Bu sektör, yerli yatırımcının yanı sıra yabancı yatırımcının da sıcak baktığı bir sektör haline gelmiştir. Ülkemizde bile artık büyük şehirlerin yanı sıra Anadolu'nun en ücra köşelerinde dahi şirketler ve kurumlar araç satın almak yerine uzun dönem filo kiralama yöntemini tercih etmektedirler. Bu yöntemin sağladığı finansal, vergisel ve operasyonel faydalar, araç satın alma eğiliminin gün geçtikçe daha da geride kaldığını göstermektedir.

UZUN DÖNEM FİLO KİRALAMA YÖNTEMİ KULLANILMAZ İSE KAYIBINIZ NE OLUR?

 • Sermayenizi, kendi sektörünüzde değil araç alımına yatırır, sektörünüze yatırım imkanını zayıflatırsınız.
 • Araçları satın aldığınız için araçların masraflarının ne olacağını bilemez, buna bağlı olarak masraf riskiniz olur.
 • Araçlarınızdan birinin kaza yapması, arızalanması, periyodik bakım yapılması gibi durumlarda araçsız kalır ve buna bağlı olarak zaman ve iş kaybınız olur.
 • Araçlarınızın Bandrol, Trafik Sigortası, Kasko, Muayene, Vergi İşlemleri, Trafik ve Park cezalarının takibi için ayrı bir birim kurmak zorunda kalırsınız.
 • Araçlarınıza her 40.000 km'de yeni lastik almak zorunda kalırsınız.

AYRICALIKLI KILAN SEBEPLER NELERDİR?

 • Tüm markaların yetkili otomotiv ana bayilikleriyle yaptığı sözleşmeleri sayesinde araç kiralama hizmeti sağlamaktadır.
 • Aynı zamanda, kira yoluyla teslim ettiği firma veya kurum araçlarının Bandrol, Trafik Sigortası, Kasko, Muayene, Vergi İşlemleri, Trafik ve Park Cezaları vb. işlemleri sizin adınıza takip ederek iş kaybı yaşamamanızı ve doğrudan öncelikli işlerinize odaklanabilmenize imkan tanımaktadır.
 • Araçlarınızla ilgili yağ değişimi, motor arızaları, periyodik bakımlar, lastik ve akü değişimleri gibi her türlü bakım ve onarım hizmetini Yetkili Otomotiv ana servislerinde sizin yerinize yaptırmaktadır.
 • 7 gün 24 saat kesintisiz yol yardım hizmeti sağlamakta ve talep edildiğinde yakıt ve/veya şoför dahil araç kiralama hizmeti vermektedir.
 • Araçlarınızın lastiklerini, her 60.000 km'de ücretsiz olarak değiştirmektedir. (İstenildiği takdirde sözleşmeye ek bir madde ile bir takım kış lastiği de tarafınıza verilebilmektedir.)
 • Şirketinizin veya kurumunuzun araç ihtiyacı analiz edilerek, size en ekonomik araç kiralama ile ilgili danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.
 • Yüksek km ile düşük km tüketimi arasındaki fiyat farkını bildirerek, size en ekonomik çözümleri sunmaktadır.


  Uzun dönem araç kiralama ve filo kiralama ile ilgili detaylı bilgi için 0312 439 86 66 No’lu telefonu arayabilir veya info@adayazfilokiralama.com adresinden ulaşabilirsiniz.