Hakkımızda

Adayaz Filo Kiralama, gelişen teknolojileri takip eden, çözüm odaklı, planlı ve profesyonel araçlara sahip hizmet politikasıyla her geçen gün kendini gelişme arzusunda olan bir kurumsal araç kiralama şirketidir.

    Adayaz Filo Kiralama 2007 yılında kurulmuştur. Adayaz Filo Kiralama şirketimiz, ilk olarak Ankara Çankaya İlçesinde satış ofisini açmış ve halen araç kiralama hizmetine devam etmektedir. 2017 yılında ise daha geniş filo hizmeti faaliyete geçmiş olup buradaki hizmetlerimiz yeni yerinde devam etmektedir.

     Filo araç kiralama olarak, şirketlerin istemiş oluğu araçlar ile 6 aylık, 1 yıllık ve daha uzun dönem olmak üzere araç kiralama yapılmaktadır. Alanında uzman, tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimize lüks araç kiralama, ticari araç kiralama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Adayaz Filo Kiralama şirketimiz bünyesindeki frigofirik ( soğutuculu araçlar), arazi taşıtı kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Bugün, memnuniyetle görmekteyiz ki; daha önce koyduğumuz bütün hedeflerimize başarıyla ulaşmış ve yeni hedeflerimiz doğrultusunda geleceğe ümitle bakmaktayız. Firmamız ve ülkemiz adına üzerimize düşen sorumlulukların farkında olarak, geleceğe doğru yüksek bir inanç ve dinamizmle çalışma arzumuzdan hiçbir şey kaybetmeden,  işimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.