Kısa Dönem Araç Kiralama

İş hayatının yoğun olması ve kişisel ve kurumsal firmaların otomobil ihtiyaçları arttıkça, kısa dönem araba kiralama hizmeti veren kurumlara başvurular giderek artış göstermektedir.

Kısa dönem araç kiralama, araç kiralama şirketlerinin, firmalara ve bireylere sunmuş olduğumuz bir hizmettir. Aracı kısa süreliğine (1 gün ve 1 aya kadar) kiralayabilme imkanınınız vardır. Kısa dönem araba kiralama hizmeti ile araç kiralamak isteyen birey ve şirketler istenilen markadaki aracı ya da istenilen modeldeki aracı kısa dönem araç kiralama hizmeti ile kiralayabilir.

Otomobil sahibi olmak artık her ailenin ve özellikle her erkeğin arzusudur. Araç sahibi olamayan aileler içinse yıllardır süre gelen bir hizmet vardır ki o araç kiralama hizmetidir. Kısa dönem araç kiralama hizmetleri yıllar aşkın bir süredir devam eder çünkü bir otomobil sahibi olmayan kişiler özellikle iş hayatlarında kısa dönem araç kiralama hizmetini kullanarak işlerini hallederler.

Araç kiralama hizmetleri kendi arasında ayrılır. Lüks araç kiralama, premium, kısa dönem araç kiralama vb. Araç kiralamak için istenilen bazı şartlar vardır. 18 yaşından büyük olmak, en az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve en az 2 yıl araç sürüş tecrübesine sahip olmak gibi kriterler vardır.

Kısa dönem araç kiralama ve filo kiralama ile ilgili detaylı bilgi için 0312 439 86 66 No’lu telefonu arayabilir veya info@adayazfilokiralama.com adresinden ulaşabilirsiniz.